Osmaniye'nin Yeni Ekranı

7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvası Ödül Töreni yapıldı

Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99’uncu yıldönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Osmaniye Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Osmaniye İl Temsilciliği ile birlikte online olarak düzenlenen 7 Ocak Kurtuluş Kupası Satranç Turnuvasında dereceye giren yarışmacılara ödülleri verildi.

Yarışma ilkokullar (küçükler 10 yaş ve altı), ortaokullar (yıldızlar 14 yaş ve altı), liseler (gençler 18 yaş ve altı) ve açık olmak üzere 4 kategoride yapıldı. Her kategoride ilk 5 dereceye girenlere Osmaniye Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Ödül törenine Belediye Başkan yardımcıları, Ahmet Melih Loş, Mehmet Hulusi Akkuş, Mustafa Balkaya ve Satranç il Temsilcisi Ünal Karaçalıoğlu katıldı.

Küçükler kategorisinde, Ömer Güneş birinci, Yasin Efe Ceylan ikinci, Güney Kağan Çopur üçüncü, Abdi cakıp Yabgu Deveci dördüncü, Salih Durmuşcan beşinci oldu.

Yıldızlar Kategorisinde, Semih Kutay Çalışkan birinci, Burak Efe Bozan ikinci, Ali Barış Mart üçüncü, Burak Mengilli dördüncü, Fatma Melis Kara beşinci oldu.

Gençler kategorisinde, Muhammet Hasan Mert birinci, Semih Erdoğdu ikinci, Muhammet Çağrı Avcı üçüncü, Mehmet Emin Kaynar dördüncü, Uğur Coşkun beşinci oldu.

Genel Açık Kategoride, Metehan Macit birinci, Kadir Kutay Özcan ikinci, Anıl Adaş üçüncü, Ahmet Arda Kestel dördüncü, Mehmet Eren Çalışkan beşinci oldu.

Comments are closed.