Osmaniye'nin Yeni Ekranı

AGC resmen AGF’ye katıldı

[ad_1]

Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) , Akdeniz Gazeteciler Federasyonu’nun (AGF) resmen üyesi oldu. Federasyon yönetimi AGC’yi ziyaret ederek üyelik belgesini taktim etti.

Alanya Gazeteciler Cemiyeti’nde sabah saatlerinde gerçekleşen belge taktimi ve flama asma törenine Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Genel Baykan Yardımcıları Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali Cihangir, Akdeniz Gazete Sahipleri Derneği Başkanı Ahmet Yenigün, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel, Federasyon Genel Sekreteri Rasim Gündüz ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Ahmet Öcal katıldı.

AGC Başkanı Gaye Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri Barış Başar, Ali Doğan, Engin Anak ve Zeliha Öner’in hazır bulunduğu törende AGF çatısında cemiyetlerin yapacağı işbirlikleri de konuşuldu. AGF genel Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yeni, “AGF ailesinde Alanya Cemiyetimizi görmekten büyük mutluluk duyduk. Akdeniz Bölgesinde daha da güçlenen bir federasyon olduk. Bundan sonra ortak çıkarlarımız, mesleki dayanışma ve iş birliği için birlikte çalışmalar yapacağız.” dedi.


AGC Başkanı Coşkun, AGC’nin AGF üyesi olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek “Önce bölgemiz, sonra Akdeniz’de büyük bir ailenin içinde olmak bizi daha da güçlendirecek. İşbirliğimizde eğitim çalışmalarına ağırlık verilmesini önemsiyoruz. Tüm bölgeyi kapsayan genişletilmiş bir çalışma da yapabiliriz.” dedi.

AGF Genel Başkanı Yeni, 2020 yılının ilk çeyreğinde hayata geçirmek üzere Alanya’da ilk projelerini yapacaklarını söylerken, bu konuda çalışma yapmak üzere karar alındı. Yeni, AGF Üyelik belgesini AGC Başkanı Coşkun’a teslim etti. Ardında heyet hep birlikte AGF Flamasını AGC’ye asarak hep birlikte dayanışma ve birlik pastasını kestiler.

The post AGC resmen AGF’ye katıldı appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.