Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Ak Parti Kadın Kollarından Radyo 80’e “Dünya Radyo Günü” ziyareti

Coşkun, Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Tozluklu’nun şahsında radyo çalışanlarının ve tüm radyocuların günlerini kutladı.
 
Radyonun toplum hayatındaki yerine ve bireyler için önemine vurgu yapan Emine Yüksel Coşkun, ilkeli ve seviyeli yayınlarından dolayı Radyo 80’i tebrik ederek yayın hayatında başarılar diledi. 

Mikrofon başına geçerek anons yapan Coşkun, hemşerimiz Kemal Külah’ın Osmaniye şarkısını tüm Osmaniyelilere armağan ederek, “Radyodan uzak kalmayın, iyi dinlemeler” dedi. 

Ak Parti İl Başkanı Seydi Gülsoy, video konferans aracılığıyla Şükrü Tozluklu ile görüştü. Tüm radyocuların 13 Şubat Dünya Radyo Günü’nü kutlayan Gülsoy, Kadın Kollarına da ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Karantina sürecinin sonuna geldiğini belirten Seydi Başkan, Pazartesi günü görevinin başında olacağını söyledi. 

Emine Yüksel Coşkun ve Kadın Kolları Üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Şükrü Tozluklu, radyo yayıncılığı hakkında bilgi vererek radyonun dünü, bugünü ve geleceğine dair değerlendirmelerde bulundu.

“Sesin ve sözün gücü”ne vurgu yapan Tozluklu, fıstık gibi radyo sloganıyla en güzel yayınları yapma gayretinde olduklarını söyledi. 


 

Leave A Reply

Your email address will not be published.