Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Akdeniz Off-Road Kupası Final Yarışları Osmaniye’de yapılacak

Osmaniye Off Road Kulübü’nün destekleriyle Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen 6’ncı Off-Road Yarışları “Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Akdeniz Off-Road Kupası Final Yarışları” 10-11 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.  

Türkiye’nin farklı kentlerinden özel olarak tasarlanan arazi araçlarının katılacağı yarışlar Fakıuşağı Dereobası Yolu Off-Road alanında yapılacak. Bölgenin en düzenli parkuru ve en geniş katılımlı Off-Road yarışları olarak nitelendirilen Osmaniye Belediyesi 6’ncı Off-Road Yarışlarına katılacak olan vatandaşlar 2 gün boyunca doyasıya eğlenecek. Görsel şölen tadında geçecek olan yarışların startı 10 Aralık Cumartesi günü saat 10.00’da verilecek. 

“GÖRSEL ŞÖLENDE HEP BİRLİKTE OLALIM”

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara; “Festival kapsamında Türkiye’nin dört bir tarafından gelen misafirleri şehrimizde ağırlayacağız. Heyecan dolu Off-Road yarışlarında bu spora gönül vermiş değerli kardeşlerimize ve tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum. 10 Aralık Cumartesi günü Samet Aybaba Spor Kompleksi ve İzci Kampı yanı Dereobası mevkiinde gerçekleşecek olan Off-Road şenliklerinde nefeslerimizi tutacağımız adrenalinin en üst düzeyde olduğu yarışlarımızı hep birlikte izlemek için siz değerli tüm hemşerilerimi davet ediyorum.” şeklinde konuştu.
 

Leave A Reply

Your email address will not be published.