Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Ben gereğini yaptım, sizde gereğini yapın görelim!

Kaplancı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Öncelikle belirtmek isterim ki Grup Başkanvekilliği görevim alınmış ancak İYİ parti grubuna bağlı Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyeliği görevim devam etmektedir. Grup sayımızda herhangi bir eksilme yoktur.

Osmaniye Belediyesi‘nden rant elde etmeye çalışmış, başarılı olamamış kişiler, imar vb. konularda haksız kazanç elde etmeye çalışmış ve yine istediklerini elde edememiş kişiler, seçilmiş kişileri hedef alarak siyasette gündemde kalmaya çalışanlar! Grup Başkanvekilliği yaptığım süre boyunca hem kendimi hem grubumu Belediyeye karşı silah olarak kullanmanıza izin vermemenin haklı gururunu yaşayarak görevimi teslim ediyorum. Her şeye evet diyorlar? Hangi meclis toplantısına katıldınız.

Başkan satın almış bunları? Sizin bedelinizi bilemem ancak bizlere bedel biçmeye kimsenin gücü yetmez.

Ne çalışması yaptılar ki? Buyurun gelin dosyaları ile sizlere sunalım. İnsanlar hakkında bu kadar kolay ithamda bulunurken biraz olsun adil olun lütfen.

Muhalefet yapmadığımız, ya da bu konuda yetersiz kalmam gerekçesi ile görevimden alındım ancak şu bir gerçektir ki ben bana denileni yaptım. Grup Başkanlarım ne dediyse nasıl bir politika izlememiz gerekiyorsa bu doğrultuda grubumuzu yönetmeye özen gösterdim. Kamuoyu baskısı varmış benden ötürü. Parti politikalarını kamuoyu mu belirliyor? Ben kamuoyuna kulak verdim ve gereğini yaptım. Şimdi sizlerde kendinizle ilgili söylenenlere kulak verin ve gereğini yapın görelim. Bizler gelip geçiciyiz, payidar olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi Cumhuriyet Halk Partisidir.

Bu bağlamda üç buçuk sene boyunca bizleri seçen ve Osmaniye Belediyesinde kendilerine hizmet etmemiz için görev veren çok değerli hemşehrilerime hizmet etmek noktasında İşimden, ailemden feragat ederek canla başla mücadele ettim. Kimin nerede ne sorunu var. Partili partisiz demedim o sorunu kendi sorunum bildim. Bu yüzdendir ki vicdanım rahat bir şekilde hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.