Osmaniye'nin Yeni Ekranı

CGC Başkanı Ali Cihangir’den yeni yıl mesajı


Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ali Cihangir, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, acısıyla tatlısıyla, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anıları ile bir yılın daha geride bırakıldığını, umut dolu yeni bir yıla girildiğini belirtti.

Başkan Cihangir, “Huzur ve barışın öncelikle ülkemiz ve insanlık onuruna yakışır biçimde hazırlanması için hepimize görevler düşmektedir. En başta hepimizin duyarlı ve sağduyulu davranarak üstümüze düşen görevleri yerine getirmemiz gerekmektedir. 2020 Yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve barış getirmesi adına bir başlangıç olmasını diliyorum” ifadesini kullandı.

Güzel ve aydınlık günler için yeni yılın ilk adım olduğunu kaydeden Cihangir, gelecek günlerin yeni yılla birlikte sağlık, demokrasi, eşitliğe dayalı, barış içinde bir ülke düzenine giden bir yol olmasını umut ettiğini ifade etti.

Cihangir, tüm meslektaşlarının, Osmaniye halkının yeni yılını kutlayarak, yeni yılın tüm insanlığa sağlık, mutluluk, huzur ve barış getirmesini diledi.

The post CGC Başkanı Ali Cihangir’den yeni yıl mesajı appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.