Osmaniye'nin Yeni Ekranı

CGC Yönetimi, Ellek Belediyesini ziyaret etti


Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetim Kurulu Üyeleri, Ellek Beldesi Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir’i ziyaret etti.

CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ali Cihangir, ziyarette yaptığı açıklamada, Yeşildemir’e başarı diledi.

Cemiyet, Federasyon ve Konfederasyon çalışmaları hakkında bilgi veren Cihangir, mesleki sorunlar ve beklentilerin çözümü için çalışma yapıldığını kaydetti.

Mesleğin daha iyi icra edilmesi için yeni kazanımları önemsediklerini dile getiren Cihangir, “Bizim için her üyemiz değerlidir. Doğru, dürüst, objektif, tarafsız yayıncılık anlayışını benimseyen gazeteciliği güçlendirmek adına yoğun çaba harcıyoruz. Bu anlamda konfederasyonumuz büyük adımlar attı. Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu, ülkemiz genelinde 8 bölgesel ve genel gazeteciler federasyonunu bir araya getiren, üye ve temsil yetkisi veren federasyonlarla birlikte 86 gazeteciler cemiyeti ile basın derneklerinin güç birliği yaptığı, yaklaşık 20 bin medya çalışanının en üst çatı meslek kuruluşudur” şeklinde konuştu.

Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Beldeye en iyi hizmetleri sunmak adına çalışma yapıldığını ifade eden Yeşildemir, “15 yıl aradan sonra yeniden 7 bin nüfuslu Ellek Beldesinde halkımızın teveccühü ile belediye başkanlığa seçildim. Amacımız bu güvene layık güzel hizmetler yapmaktır. Bu anlamda çeşitli projelerimiz ve girişimlerimiz var. Belediye binamızda başlattığımız değişimi belde geneline yaygınlaşarak halkımızın daha yaşanabilir bir belde beklentisine uygun hizmetler yapmanın gayretinde olacağız” şeklinde konuştu.

CGC Başkanı Ali Cihangir, ziyaret sonunda Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir’e CGC kupa bardağı, yerfıstığı drajesi ve Güneysu Dergisi verdi.

The post CGC Yönetimi, Ellek Belediyesini ziyaret etti appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.