Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Depremzede çocukların minyonlar keyfi

Sahneye çıkan Minyonlara yoğun ilgi gösteren çocuklar sergilenen gösterilerle doyasıya eğlendi.

Kahramanmaraş depremlerinin etkili olduğu Osmaniye’de depremin ardından oluşturulan çadır kentler de aileleriyle birlikte yaşamlarını sürdüren çocukların bayram hediyesi Osmaniye Belediyesi’nden oldu. Depremin ilk gününden beri çocuklara özel birçok çalışmaya imza atan Osmaniye Belediyesi Ramazan Bayramı’nda da çocukları yalnız bırakmadı. 

VAV Fuarcılığın destekleri ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla deprem bölgesi Osmaniye’ye getirilen Minyonlar Müzikali, Saimbey Çadır Kentte yaşamlarını devam ettiren çocuklarla buluşturuldu. 

Ramazan Bayramı’nın 1. gününde sahne alan Minyonlar Müzikaline çocukların ilgilisi yoğun olurken, ilk olarak etkinliğe katılım gösteren çocuklar ve ailelerine animasyon gösterileri sunuldu.

Çocukların yanı sıra ailelerin de katılım gösterdiği animasyon gösterilerinde renkli görüntüler ortaya çıkarken, hep birlikte yapılan hareketlerle çocuklar doyasıya eğlendi. Animasyon gösterilerinin ardından sahneye çıkan Minyonlar Müzikali sergilediği profesyonel gösterilerle de çocukları doyasıya güldürdü. Zaman zaman çocukların da gösterilere dâhil olduğu etkinlikte depremzede çocuklar bayramın birinci gününde keyifli anlar yaşadı. 

Öte yandan Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri çerçevesinde Minyonlar Müzikali saat 18.00’da Masal Park Çadır Kent alanında çocuklarla buluşacak. 
 

Comments are closed.