Devlet Bahçeli Piknik Alanı İlgi Görüyor

Osmaniye’de Hasanbeyli Belediyesi tarafından Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından desteklenen Devlet Bahçeli Piknik alanı açılışının üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen vatandaşlardan ilgi görüyor.

Devlet Bahçeli Piknik ve Mesire Alanı’nın tamamlanmasının ardından Osmaniye’nin sıcağından günü birlik olarak kaçamak yapmak isteyen vatandaşların uğrak yeri olmaya başlarken oluşturduğu sosyal canlılıkla da ilçe ekonomisine ciddi katma değer sunması bekleniyor.

Hasanbeyli Belediye Başkanı Alparslan Koca İçerisinde kapalı kamelyaları, oturma alanları, şömine ve mangal sistemleri, çocuk oyun alanları, yürüme yolları, havuzu, dekoratif ağaçları ve ışıklandırmaları bulunan 8 bin metrekare alana sahip mesire alanı, Osmaniye ve bölgenin önemli bir ihtiyacına cevap vereceğini ifade etti.

Piknik alanı özellikle Osmaniye, Gaziantep başata olmak komşu illerden misafirlerini ağırlayan piknik alanı illerinde gelen vatandaşların doğa ile iç içe dinlenme ve keyifli saatler geçirme imkanı sağlarken vatandaşlar hizmetten memnuniyeti dile getirdi.

whatsaap