Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Çiftçioğlu, CGC’yi ziyaret etti

Çiftçioğlu; Mersin, Adana ve Osmaniye’yi kapsayan bir gezi programı gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Çiftçioğlu’nun CGC Ali Türkmen salonunda gerçekleştirdiği ziyarette, Gelecek Partisi İl Başkanı Mustafa Saygılı ve Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri ve Türkiye Gazeteciler Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Federasyon ve Konfederasyon çalışmalarını ve kazanımları anlatan Cihangir, yerel basının sorunlarından bahsetti.

Gelecek Partisi’nin Türkiye’nin her tarafında seçim çalışmalarına devam ettiğini ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Çiftçioğlu, Mersin, Adana ve Osmaniye’de gezi programı gerçekleştirdiklerini söyledi. Çiftçioğlu; “Amacımız gittiğimiz illerde yerel basınla bir araya gelerek hem onların sorularını cevaplamak, hem de bize iletilen sorun ve talepleri Genel Başkanımızla paylaşmak. Ülkeyi yönetmeye talip olan insanlar olarak çözüm üretmek bizim görevimiz. Seçim dönemine artık girmiş bulunuyoruz. Biz çalışmalarımızı baskın bir seçim olacakmış gibi sürdürüyoruz. Eylül ayından itibaren Gelecek Partisi sahada daha fazla yer alacak” dedi. 

Başkan Cihangir, Çiftçioğlu’na çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret karşılıklı yapılan sohbetin ardından sona erdi. 

Habibe Çiftçioğlu, Radyo 80’e konuk oldu. Yayını izlemek için tıklayın

Leave A Reply

Your email address will not be published.