Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Gelin Tanış Olalım

[ad_1]

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Osmaniye Kız Yurdu bünyesinde kalan öğrencilere “Gelin Tanış Olalım” etkinliğini kapsamında Kılavuz Gençlik Modeli ışığında yol gösteriliyor.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Osmaniye Kız Yurdu müdürlüğü tarafından yurda yeni kayıt yaptıran 80 öğrenciye, Toprakkale Kalesi, Kent Müzesi, Envarül Hamit Çamii, Şehitlik, Tren Garı, Osmaniye Gençlik Merkezi, Aslantaş Açık Hava Müzesi, Karatepe Kilim Dokuma Atölyesi ve Kırmacalı Köyü fıstık tarlası gezdirildi. 

EĞLENCELİ AKTİVİTELER

Bu yıl ilk kez düzenlenen “Gelin Tanış Olalım” etkinliğiyle öğrenciler doyasıya eğlenecek. Çeşitli eğlence oyunlarıyla kente ilk kez gelen öğrenciler arasında kaynaşma sağlanırken eğlenceli ve bilgilendirici aktiviteler Osmaniye Kız Yurdu tarafından yapılacak.

GENÇLİK MERKEZİ TANITILIYOR

“Gelin Tanış Olalım” etkinliği çerçevesinde bu yıl üniversiteli öğrencilere hizmet vermeye başlayacak olan Osmaniye Kız Yurdu Gençlik Merkezi de tanıtılıyor. Özelikle yapılacak faaliyetler hakkında bilgilendirilen öğrenciler, yeni eğitim öğretim yılında gençlik merkezinin faaliyetlerinden faydalanmaya başlayacak.

 

 

The post Gelin Tanış Olalım appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.