Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Gökhan Erkmen vefatının 2. yılında anıldı

[ad_1]

Osmaniye basınının duayen isimlerinden Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti eski Başkanı, Hasret Gazetesi kurucusu ve imtiyaz sahibi Gökhan Erkmen vefatının 2. yılında mezarı başında sevgi, saygı, minnet ve rahmetle anıldı.

Gazeteci Gökhan Erkmen için düzenlenen anma programı Asri mezarlıktaki mezarı başında yapıldı. Emekli İmam-Hatip İsmail Gümüş’ün Yasini şerif okuması ile başlayan anma programına katılanlar merhum gazeteci Gökhan Erkmen’in ruhu için Fatiha okudu.

Duygusal anlara da sahne olan anma programına; Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İsrafil Avcı, Yönetim kurulu üyeleri, gazeteciler, Osmaniye Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Turunç, Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Devrim Aksoy, MHP İl Başkanı Yusuf Çomu, Gökhan Erkmen’in yol arkadaşlarından duayen simalardan Mali Müşavir Ali Erat, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası eski başkanı serbest muhasebeci-Mali Müşavir Mustafa Fettahlıoğlu, ailesi ve sevenleri katıldı.

Merhum gazeteci anma programı daha sonra Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Gökhan Erkmen toplantı salonunda devam etti. Buradaki anma programında; OGC Başkanı İsrafil Avcı, OGC kurucu Başkanı Bahri Çolpan, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler müdürü Osman Turunç, gazeteciler ile arkadaşları Gökhan Erkmen’in ikinci ölüm yıldönümünde duygu ve düşüncelerini anlattılar, anılarından sözettiler.

OGC binasındaki anma programı merhum Gökhan Erkmen’in ruhu için ikram edilen tatlının ardından okunan dua ile sona erdi.

Merhum gazeteci Gökhan Erkmen’in oğlu, Hasret Gazetesi sahibi Ahmet Erkmen, babasının vefatının 2. yıldönümünde kendilerini ve ailesini yalnız bırakmayan meslektaşlarına ve sevenlerine programa katılımları nedeniyle teşekkür etti.

The post Gökhan Erkmen vefatının 2. yılında anıldı appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.