Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Huzurevinde mehterli Babalar Günü kutlaması

Belediye Başkanı Kadir Kara’nın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte Belediye Mehter Takımı huzurevi sakinleri için muhteşem bir konsere imza attı.

Mehter takımının seslendirdiği eserleri beğeniyle izlerken duygu dolu anlar yaşayan huzurevi sakinleri memnuniyetlerini dile getirdiler.

Yaşlılarla tek tek ilgilenerek sohbet eden Belediye Başkanı Kadir Kara; “Huzurevinde konaklayan siz kıymetli büyüklerimize bir nebze de olsa hoşça vakit geçirmeniz adına babalar günü vesilesiyle bu etkinliğimizi yapıyoruz. Asıl amacımız, sizlerin geçmişte bizlere sunduğunuz hizmetlerden dolayı şükranlarımızı ve minnetlerimizi sunmak. Sizleri hiçbir zaman unutmadık, unutmayacağız ve her zaman sizlerin yanında olacağımızı açık kalplilikle ifade ediyorum. Değerli büyüklerim, hayatın zorlukları ne kadar olsa da biz buradayız, sizlerleyiz. Katkı ve katılım sağladığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederken babalar gününüzü kutluyor, hürmetle selamlıyorum.” İfadelerini kullandı.

Osmaniye Belediyesi’nin Özden Huzurevi’nde düzenlediği babalar günü etkinliğinde huzurevi sakinleri doyasıya eğlendi. Program sonunda Başkan Kadir Kara, huzurevi sakinlerine babalar gününe özel hediye takdim etti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.