Osmaniye'nin Yeni Ekranı

İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Çetin Osmaniye’de

[ad_1]

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Osmaniye Valiliğini ziyaret etti. İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Valilik önünde Vali Ömer Faruk Coşkun, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İçişleri Bakanlığına bağlı kamu kurum müdürleri tarafından karşılandı.

İlk olarak Valilik Şeref Defterini imzalayan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin daha sonra Valilik makamında Vali Ömer Faruk Coşkun ile bir süre görüştü. Ziyarette Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Yusuf Ziyaeddin Cavlak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul ve İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş da yer aldı.

Valilik makamında gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan Ömer Faruk Coşkun, “Sayın Bakanımızı ve Jandarma Genel Komutanımızı ilimizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz.” dedi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ise Vali Coşkun’a nazik ev sahipliği nedeniyle teşekkür ettiler.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Osmaniye programlarının devamında, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler.

The post İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Çetin Osmaniye’de appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.