Osmaniye'nin Yeni Ekranı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile sene başı toplantısı


Osmaniye Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak Başkanlığında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı İlçe Milli Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Osmaniye Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nda düzenlenen toplantıda, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı genel değerlendirmesi yapıldı.

Toplantıda ayrıca, denetimler sonunda hazırlanan “Gelişim Raporları”nın görüşülmesi, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılında yapılacak iş ve işlemlerin görüşülmesi, 2023 Vizyon Belgesi kapsamında yapılan faaliyetlerin görüşülmesi, öğrenci başarısının arttırılması için yapılacak faaliyetlerin görüşülmesi ve öğrenci devamsızlıklarının takibinin görüşülmesi ile eğitimin diğer konularına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Elverişsiz koşullardaki okulların desteklenmesi başta olmak üzere öğrenmenin daha fazla iyileştirilmesine yönelik işlerin neler olabileceği üzerinde duruldu.

Toplantıda ayrıca, DYK ve Halk Eğitim Merkezlerinde açılacak kursların görüşülmesi, taşımalı öğrencilerin durumu hakkında görüşüldü.
Soru cevap bölümü ve dilek-temenni ile sona eren toplantıya; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile Milli Eğitim Şube Müdürleri de katıldı.

The post İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile sene başı toplantısı appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.