Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Kara: Gelecek çocuklarımızın, çocuklarımız ise öğretmenlerin eseridir


Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara mesajında; “Saygıdeğer öğretmenlerimiz, Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ten aldıkları bayrağı üstün gayretlerle yetiştirdikleri öğrencileri ile daima ileriye taşımaktadırlar.

Bu onurlu mesleği icra eden öğretmenlerimiz, vatanımızın her noktasında geleceğimizi şekillendirecek, Türk Milletini daima ileriye taşıyacak nesiller yetiştirmekte ve bu yolda canla başla mücadele etmektedir.

Değerli öğretmenim, sizlerin yetiştirdiği geleceğimizin teminatı çocuklarımız sayesinde Milli ve manevi değerlerimiz ilelebet korunup yücelecektir. Sizlerin ve yetiştirdiğiniz öğrencilerin sayesinde geleceğimizden endişemiz asla yoktur. Çünkü Baş Öğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.’

Üstün çabalarla eğiten ve öğreten, yetiştirdikleri ilim ve irfan ordusu ile Türkiye Cumhuriyeti Devletimizi daima ileriye taşıyan tüm öğretmenlerimizi muhabbetle selamlıyorum. Sizlere ve kıymetli çocuklarımıza bu kutlu yolda üstün başarılar diliyorum. Gelecek çocuklarımızın, çocuklarımız ise siz değerli öğretmenlerimizin eseridir.

Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyor, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere görevi esnasında şehit düşen ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.” İfadelerini kullandı.

The post Kara: Gelecek çocuklarımızın, çocuklarımız ise öğretmenlerin eseridir appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.