Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Mehmet Aşık CHP İl Başkanlığına aday oldu

[ad_1]

Osmaniye Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Merkez ilçe Başkanı Mehmet Aşık, 23 Şubat’ta yapılacak il başkanlığı seçimlerinde başkan adayı olduğunu açıkladı.

Aşık, parti binasında düzenlenen basın toplantısında, uzun yıllardır CHP saflarında siyaset yaptığını belirtti.

Başkan seçildiği takdirde halkla iç içe siyaset anlayışıyla çalışacağını ifade eden Aşık, “Ülkemizin bugünkü koşullarında il teşkilatında görev yapmak ve muhalefet bir partide görev yapmak çok zor bir iştir. Burada hepimize düşen görev birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza yürümektir. Hepimizin amacı toplumun mutlu, huzurlu, dostça ve kardeşçe yaşadığı bir atmosferi sağlamaktır. Bu Atmosferi oluşturmak içinde CHP’nin birlik içinde olması gerekmektedir. Bizler Mazbatanın taşıdığı yöneticiler değil mazbatanın sorumluluğunu bilen yöneticiler olacağız. Değişen hükümet sistemiyle iktidara gelmek için yüzde elli artı bir gerekiyor. Dolayısıyla bu dönem ittifaklar dönemidir. Bu ittifakları yönetebilecek liderlerin olması gerekiyor. İstanbul yerel seçimleri bize örnek olmalıdır’ şeklinde konuştu”

CHP mevcut il başkanı Nedim Ünlü ‘’Bu bir bayrak yarışıdır. Görevi Mehmet Aşık abime devretmekten mutluluk duyarım” ifadelerini kullandı.

The post Mehmet Aşık CHP İl Başkanlığına aday oldu appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Comments are closed.