Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Merkez Sağlık Kompleksi inşaatı yıl içinde tamamlanacak

[ad_1]

Vali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Merkez Sağlık Kompleksi inşaatında inceleme ve denetlemelerde bulundu. Ziyarette İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mustafa Bolat da yer aldı.

Vali Coşkun ziyareti sırasında İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz’dan bilgi aldı. İnşaatın 2020 yılı içerisinde tamamlanmasının planlandığını ifade eden İl Sağlık Müdürü Öznavruz, 4 bloktan oluşan Merkez Sağlık Kompleksinde; İl Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası, Halk Sağlığı Laboratuvarı, Sağlıklı Hayat Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ile beraber Verem Savaş Binası yer aldığını ifade ederek, Merkez Sağlık Kompleksi içerisinde 168 kişilik konferans salonu, 56 kişilik eğitim salonu, 1 adet ihale salonu, 1 adet toplantı salonu, 1 adet çok amaçlı salon, spor salonları, yemekhane, mutfak ve kreşin de yer aldığını belirtti.

Ziyareti sırasında inşaatta çalışan işçilerle de bir süre sohbet ederek kolaylıklar dileyen Vali Ömer Faruk Coşkun, yeni binanın hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni etti. Vali Coşkun, binanın yapılmasında emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederek incelemelerine son verdi.

The post Merkez Sağlık Kompleksi inşaatı yıl içinde tamamlanacak appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.