Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Milletvekili Kaya “Acil Sağlık Hizmetleri Haftası”nı kutladı

Kaya, Acil Sağlık Hizmetleri Haftasının önemli ve bir o kadar duyarlı olunması gereken, başımıza her an neler gelebileceğini bize hatırlatan bir hafta olduğuna vurgu yaptı. 

Acil sağlık hizmeti sunan personellerin yaşamla hayatın kesiştiği o ince noktada, insanların beklediği umut olduğunu ifade eden Kaya, “Doktorundan hemşiresine sağlık kurumlarına kadar özverili, fedakarca çalışan, gecesini gündüzüne katarak salgın hastalığa karşı mücadele eden tüm sağlık personeline şükranlarımızı borçluyuz.

Tüm dünyanın zorlu bir süreçten geçtiği şu günlerde kahramanca ve fedakarca görevini yaparak tüm milletimize can veren sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Sağlık çalışmalarımızın çabası tüm topluma moral ve şifa olmuştur. 

Bu vesile büyük fedakarlıklarla çalışan, yaşam kurtarmayı kendine ilke edinmiş, insanlara kaliteli sağlık hizmeti ulaştırmanın vazgeçilmez bir parçası olan, görevlerine fedakârca devam eden Sağlık Çalışanlarımızın  Acil Sağlık Hizmetleri Haftasını kutluyor, görevlerinde üstün başarılar diliyorum.” dedi. 

Leave A Reply

Your email address will not be published.