Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Öğretmenler Korosundan muhteşem konser

Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Öğretmeni Özlem Dulkadir Türköz yönetimindeki ilimiz öğretmenlerinden oluşan koro, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziğinden oluşan eserleri solo ve koro olarak seslendirdi. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde düzenlenen konsere Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Belediyesi Başkan Vekili Hulisi Akkuş, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektör Vekili Alparslan Dayangaç, Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Vali Yardımcısı Dr. Ömer Faruk Günay, Vali Yardımcısı Uğur Muzaffer Çam, Osmaniye İl Jandarma Komutanı Albay Can Altundarak, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve öğretmenler katıldı.

Konser sonunda Koro Şefi Özlem Dulkadir Türköz’e plaket veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Aydın Albak “Öncelikle bu güzel geceyi bizlere yaşatan koromuza ardından bizleri yalnız bırakmayıp salonumuzu dolduran siz sevgili misafirlerimize çok teşekkür ederim” dedi. Plaket takdiminin ardıdan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, koro üyelerini tek tek tebrik ederek Koro Şefi Özlem Dulkadir Türköz’e çiçek verdi ve sundukları müzik ziyafeti için teşekkür etti. 

Comments are closed.