Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Okul Sporları Voleybol Yarı Final Müsabakaları Osmaniye’de başladı

Antalya, Gaziantep, Hatay, Mardin, Mersin, İzmir, Adıyaman, Şırnak, İstanbul ve Niğde illerinden toplam 192 sporcunun katılım sağladığı müsabakalar, Tosyalı Spor Salonunda ve Merkez Spor Salonunda gerçekleştiriliyor.

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde Atatürk Spor düzenlenen müsabakalarda kızlarda 8 takım, erkeklerde 8 takım mücadele ediyor. 

20 Şubat Pazar günü sona erecek müsabakalar sonunda dereceye giren takımlar, Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacak. 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Loğoğlu ve Spor Şube Müdürü Ahmet Ocakoğlu ile birlikte ilk gün oynanan müsabakaları izledi. 

Sporcu ve antrenörlere başarılar dileyen Loğoğlu Müsabakaların fair play çerçevesinde geçmesi temennisinde bulunarak, “Çocuklarımızın sağlıklı büyümesi, gelişmesi, özgüvenli olması ve derslerindeki başarısı için spor yapmalarını çok önemsiyoruz. Bu kapsamda Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak tüm gençlerimizin yanındayız. Bu tarz Müsabakalara ev sahipliği yapmanın mutluluğu içerisindeyiz emeği geçenlere tüm personelimize, sporcularımıza, antrenörlerimize ve hakemlerimize başarılar dilerim.” dedi.
 

Leave A Reply

Your email address will not be published.