Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Önder İmam Hatipliler iftarda buluştu

Önder İl Başkanı Hakkı Yılmaz, yaptığı açıklamada, Ramazanın gönülleri yumuşatan, kalpleri birbirine yaklaştıran manevi iklimine daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

İslam dünyasının her Ramazan’a bir acıyla başladığını belirten Hakkı Yılmaz, ‘’Bu Ramazan’a da Kudüs’te bir acıyla, hüzünle başladık. Onlarca kardeşimiz şehit oldu ve yüzlerce kardeşimiz yaralandı. Ama şuna inanıyoruz, bizler dimdik ayakta durdukça, yılmadan usanmadan yolumuza devam ettikçe, hepimiz üzerimize düşeni yaptıkça, Allah’ın izniyle Kudüs’te, Mescidi Aksa’da Siyonistler ve onların destekçileri olan emperyalistler başarılı olamayacak. Bunun için Kudüs’ü yüreğimizde ve zihnimizde yaşatmamız gerekiyor. İnşallah hep beraber Kudüs’te de iftar yapacağımız günler yakındır temennisiyle Rabbimizden niyazda bulunuyoruz ‘’ dedi.

Yılmaz, “Önder camiası olarak yeni dönemde, el birliğiyle güzel hizmetler yapmaya gayret gösterecekleri çok güzel projelerimiz var. Bizi takip etmeye devam edin” dedi.

Osmaniye Önder İmam Hatipliler Derneği Onursal Başkanı Ömer Bahçeci ise “Gençlere inancımız ve güvenimiz tamdır. İl Başkanlığı görevini Hakkı kardeşime devretmenin mutluluğu içerisindeyim, eminim kendisi ve ekibi çok güzel hizmetlere imza atacaktır. Biz her zaman yardımcıları olacağız inşallah, ayrıca bu güzel programı organize eden, katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Beyoğlu yemekçilikte düzenlenen yaklaşık 50 kişinin katıldığı iftar programına Osmaniye Önder İmam Hatipliler İl Başkanı Hakkı Yılmaz, Osmaniye Öncüspor Kulübü Başkanı Erdoğan Asarkaya, Yiğit Osmaniye Spor Kulübü Başkanı Yunus Emre Küpeli, Şampiyon Spor Kulübü Başkanı Hasan Topal, Osmaniye Önder İmam Hatipliler Derneği Kadın Kolları Başkanı Nazmiye Akyol, Önder Yönetim Kurulu üyeleri, Onursal Başkan Ömer Bahçeci ve 99 mezunları dönem arkadaşları katıldı.

Comments are closed.