Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniye basınından “Evde Kal Türkiye, Evde Kal Osmaniye” çağrısı


Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından “Evde Kal Türkiye, Evde Kal Osmaniye” temalı video hazırlandı.

CGC yönetimi, dünyayı saran ve binlerce insanın hayatını kaybettiği Koronavirüsü salgını ile ülke olarak verilen mücadeleye kayıtsız kalmadı.

Yönetim Kurulu Üyeleri virüse karşı verilen mücadele ve sağlık çalışanlarına karşı kamuoyuna vermek istedikleri mesajı ilişkin çektikleri videoları sosyal medya hesaplarından yayınladı.

CGC Başkanı, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Cihangir, videonun büyük beğeni aldığını belirtti.

Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Cihangir, “Tüm dünyanın büyük bir mücadele verdiği korona virüsü can almaya devam ediyor. Ülkemizde de vakaların görüldüğü ve can kayıplarının yaşandığı korona virüsle ilgili verilen mücadele konusunda farkındalık oluşturmak için cemiyetimize ve bireysel sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmak üzere kısa video hazırladık. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Cihangir, CGC’nin farkındalık çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

The post Osmaniye basınından “Evde Kal Türkiye, Evde Kal Osmaniye” çağrısı appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.