Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniye Belediyesinden 15 Temmuz “Halkın Zaferi” Resim Yapma Yarışması


Osmaniye Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla liseler arası ödüllü Resim Yapma Yarışması düzenleniyor.

Milli irade, demokrasi ve milli değerlerimize bağlılık konusunda farkındalık oluştururken, 15 Temmuz’da halkımızın gösterdiği kahramanlığı hafızalarda yerini korumak ve yaşatmak amaçlı Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen yarışmanın konusu 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü “Halkın Zaferi” olacak.

Düzenlenen resim yapma yarışmasına ilimiz genelindeki tüm özel ve resmi lise öğrencileri ile bu yıl mezun olan öğrenciler katılabilecekler. Ayrıca her öğrenci eğitim gördüğü okullarından bağımsız ferdi olarak ta katılabilecekler.

Yarışmaya katılmak için en geç 13 Temmuz Pazartesi 2020 gününe kadar yapılan resimleri Osmaniye Belediyesi 3.kat Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne elden veya posta ile teslim edilecek. 14 Temmuz günü sonuçların ilan edileceği yarışmada dereceye girenler Osmaniye Belediyesi tarafından ödüllendirilecek.

Yarışma katılmak isteyenler www.osmaniye-bld.gov.tr adresinden yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve yarışma şartnamesini inceleyebilecekler.

The post Osmaniye Belediyesinden 15 Temmuz “Halkın Zaferi” Resim Yapma Yarışması appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.