Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniye’de “Ak kadınlar yerli üretir, milli tüketir, ekonomiye destek verir” etkinliği

[ad_1]

AK Parti Osmaniye Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından Cumhuriyet Meydanında “Ak kadınlar yerli üretir, milli tüketir, ekonomiye destek verir” etkinliği düzenlendi.

AK Parti öncesinde kadınların temsil kabiliyetinin yüzde 4 olduğunu, AK Parti iktidarında bu oranın yüzde 18’e yükseldiğini ifade eden Kadın Kolları İl Başkanı Meyrem İci, “Bu yükseliş partimizin ve kadın kollarımızın yapmış olduğu etkinliklerin ne kadar yerinde olduğunu göstermektedir. Bu gibi faaliyetlerimizin artarak devam edebilmesi için devletimize, milletimize, reisi Cumhurumuza sonuna kadar inanıyoruz, güveniyoruz. Yazda kış da, varlık da yoklu da, sağlık da hastalık da devletimizin, dolayısıyla Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Bu anlamda Cumhurbaşkanımızın da temas ettiği gibi evinde, bütün gönlünü, sevgisini, yüreğini koyduğu emeğiyle var olan kadınlarımızı, sosyal hayata adapte etme ve ekonomik kalkınmalarını sağlamak amacıyla bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi.

Etkinlikte kadınların yerli ürünlerden hazırladığı yemekler ikram edildi.

The post Osmaniye’de “Ak kadınlar yerli üretir, milli tüketir, ekonomiye destek verir” etkinliği appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.