Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniye’de çocuklar illüzyon gösterisiyle doyasıya eğlendi

Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde iki seans şeklinde ücretsiz olarak sunulan sihirbazlık gösterisinde, İllüzyonist Samet Aygün, şovuyla çocuklara keyifli dakikalar yaşattı. 

Osmaniye Belediyesi tarafından, kültürel canlılığı arttırmak ve sosyal gelişime katkı sağlamak amacıyla çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi. 

2022-2023 Eğitim öğretim döneminin yarıyıl tatili dolayısıyla, öğrencilerin doyasıya eğlenmeleri için İllüzyon Komedi Show etkinliği düzenlendi. 

‘Çocuklar Gülmeye Doyacak’ sloganıyla organize edilen ve iki seans şeklinde düzenlenen etkinliklerde, salonu dolduran yüzlerce çocuk, sihirbazlık gösterilerini şaşkınlıkla izledi. İllüzyonist Samet Aygün, eğlenceli ve şaşırtıcı sahne performansıyla çocukları doyasıya eğlendirdi. Gösteriler sonunda ise İllüzyonist Samet Aygün, çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Öğrenci velileri ise yarıyıl tatilinde çocuklarına eğlenceli ve unutulmaz bir gün geçirmelerine vesile olan etkinlikten dolayı, başta Belediye Başkanı Kadir Kara olmak üzere tüm emeği geçen personellere teşekkür ettiler.
 

Leave A Reply

Your email address will not be published.