Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniye’de geniş kapsamlı koronavirüs denetimleri devam ediyor

Vali Vekili ve Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Balkaya, İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz, tüm kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri bir kez daha sahaya çıkarak denetim gerçekletirdi.
Fakıuşağı’ndaki işyerlerini denetleyen Vali Vekili ve Vali Yardımcısı Adem Yılmaz başkanlığındaki ekip; maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymanın hayati önemi konusunda vatandaşlara uyarılarda bulunarak, rehberlik edici bilgilendirme yaptı.
Yapılan denetimlerin süreklilik arz edeceğini vurgulayan Vali Vekili ve Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, “Kamu görevlisi arkadaşlarımızla ilimizin çeşitli yaşam alanlarında Covid-19 tedbirlerine yönelik denetimler yaparak, vatandaşlarımızı maske takmaları, sosyal mesafeye dikkat etmeleri ve temizlik konusunda özen göstermeleri hususlarında bilgilendirdik. Denetimlerimiz devam ediyor, bundan sonra da devam edecek. Bu mücadelede herkesin rolü çok önemli. Bu nedenle vatandaşlarımızdan bir kez daha önemle rica ediyoruz, lütfen kurallara uymayı ihmal etmeyelim; sosyal mesafeye dikkat edelim, maskemizi takalım ve hijyen konusunda özenli davranalım. Kendimiz, ailemiz ve toplumumuz için bu kurallara uymanın hayati önemi olduğunu aklımızdan çıkarmayalım. Bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız.” diye konuştu.
Comments are closed.