Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniye’de Yıldız Çiçekleri Açmaya Başladı!


İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Albak mesajında şunları kaydetti;

“Eylül, eğitim mirasımızı yaratıcılığımızla şekillendirmeye başlayacağımız ilk adım ayıdır. Okula yeni başlayan yavrularımız, tatilini tüm heyecanıyla yaşayan öğrencilerimiz, bir sözüyle verdiği ilhamın kapılarını sonsuz açacak öğretmenlerimiz, yeni döneme haftalar öncesinden hazırlık yapan sevgili ailelerimiz ve eğitimin bütün neferlerinin yeniden başlayacağı süreçtir.

Bir önceki dönemin temelleriyle birleştirdiğimiz yeni eğitim felsefemiz, vicdan pusulamızla beraber yola çıkmıştır. Gökyüzünden yeryüzüne saçılan yıldız tozu gibi her biri ayrı bir ışık olan çocuklarımıza, mesleki gelişimlerindeki yeniliklerle beraber bilgilerini ve tecrübelerini aktarmak için okul yolunu gözleyen öğretmenlerimizle beraber bizler de çok heyecanlıyız.

Her eğitim-öğretim yılının kendine has öğretim-yöntem ve stratejileri olduğu gibi bu dönem de planladığımız çalışmalar çocuğun üstün yararı yönünde devam edecektir. İyi dileklerin sembolü yıldız çiçeklerinin açtığı eylül ayında gelen eğitim öğretimin bütün bileşenlerine hoş geldiniz diyor hayırlı bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.”

The post Osmaniye’de Yıldız Çiçekleri Açmaya Başladı! appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.