Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniye’den Metin Şentürk geçti

Programa: Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Hizmet Müdürleri, Şube Müdürleri, Yurt Müdürleri, Aileleri ile GSB Yurtlarında kalan Üniversite Öğrencileri, Gençlik Merkezleri Gönüllü gençleri, Sporcular ve Antrenörleri katılım sağladılar.

Program: salonu dolduran izleyicilere Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar’ın açılış konuşması ile başladı. Acar yaptığı konuşmada şunları söyledi “ Metin Şentürk’e bu güzel gecede gençlerimize ve bizlere değer kattığı, çok güzel bilgiler, çok güzel öğütler verdiği için gençlerimiz adına şükranlarımı sunuyorum. İl ve ilçelerimizden gelen gençlerimize, antrenör arkadaşlarımıza, sporcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum Metin beyi inşallah başka bir etkinlikte aramızda görmek istiyoruz” dedi. Program Metin Şentürk’ün hayatının dönüm noktalarının anlatıldığı videonun izletilmesiyle devam etti. Sanatçı Gençlere hayatlarında başarıya ulaşmanın, mutlu olmanın, zor zamanlarda sıkıntılara düşüldüğünde nasıl mücadele edileceğini hayatından örnekler vererek anlattı. Birbirinden güzel şarkılarını gençler ile birlikte seslendirdi. Ayrıca gençlerin sorularını cevapladı.

Unutulmaz gecenin sonunda Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar Sanatçıya Filografi sanatıyla yapılmış tablo takdim etti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.