Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Osmaniyespor’un çok güzel yerlere geleceğine inanıyorum

Haberci Ümit Kahrıman’ın, canlı yayında sorularını yanıtlayan Çenet, sarı yeşilli takımın başarısı için mücadele verdiklerini söyledi.

Kısa sürede 4 bin 400 kişiye erişen, 700’e yakın etkileşim alan yayın, yine 4 bine yakın görüntülenme oranına ulaştı.

Osmaniyespor FK‘nın 10. sıradaki konumunu değerlendiren Başkan Çenet,”Bulunduğumuz konum olarak bizim sezon başında kulübü devraldığımız zamanlarda planladığımız gibi gidiyor ancak maddi durumumuz ancak buna elverdi. Tesisleşerek, altyapıyla güçleşerek ve şehirle bütünleşerek Osmaniyespor’u temsil etmekti amacımız. İnişli çıkışlı bir süreçteyiz. Osmaniyespor FK’yı geç devralmış olmamız bir bahane değil ancak bunların hepsi maddi bir külfet. Sezonun başında kurmuş olduğumuz temel taşlar, bizleri hedefe götürüyor. Bizim sezon başında bütçemiz daha iyi olsaydı, şu anki konumumuz çok daha güzel yerde olurdu.” şeklinde konuştu.

Namık Altunsoy‘la karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık”

Alınan başarısız sonuçların ardından yapılan teknik direktör değişikliğini değerlendiren Çenet konuşmasında,” Öncelikle Namık Altunsoy’a ve ekibine Osmaniyespor FK’ya vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. İyi başladık fakat daha sonra dokular uyuşmadı. Gerek şehirle, gerek taraftarlarla daha sonradan da sporcularla oldu. Bergama deplasmanı sonucu Namık Hocamızla oturduk konuştuk. Ben Namık Hocamın da samimi bir şekilde yaklaşıp ‘Hocam daha fazla dokular uyuşmuyor, Osmaniyespor FK’ya zarar vermeden ne gerekiyorsa yapalım’ dediği zaman elimiz daha fazla güçlendi. Bunun sonucunda hakkı olmasına rağmen Namık Hocamız herhangi bir tazminat istemeden yollarımızı ayırdık. Aldığımız Hopaspor galibiyetinden sonra da arayarak tebrik etti. Yeni gelen hocamızın da başarılı olacağına inanıyorum. Cem Hocamızın Osmaniyespor FK’yı başarıya taşıdığı taktirde, kariyerinde güzel bir dönüm noktası olacaktır. Osmaniyespor FK’nın bu güzel yerlere geleceğine inanıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.