Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Pençe Harekatı şehidi Ertuğrul Köse için mevlit okutuldu


Pençe-Kaplan Operasyonu bölgesinde, terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Ertuğrul Köse için mevlit okutuldu.

Şehidimizin Mevlana Mahallesindeki baba evi önünde kurulan taziye çadırında okunan mevlide; Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Bahçe Kaymakamı ve Vali Yardımcısı Vekili Müfit Gültekin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Balkaya ve Mehmet Hulusi Akkuş, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftü Yardımcısı Muhammed Değirmenci, Şehidimiz için dua okudu. Mevlit sonrasında şehidimizin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ileten Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Allah Şehidimize gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Devlet olarak her zaman şehitlerimizin ailelerinin yanında olacağız.” dedi.

Protokol mensupları da Şehidimizin ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileklerini ilettiler.

The post Pençe Harekatı şehidi Ertuğrul Köse için mevlit okutuldu appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.