Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Sağlık çalışanlarının varlığı tüm topluma güç katıyor

Öznavruz, yayınladığı kutlama mesajında şunları kaydetti;

“Vatandaşlarımızın genel sağlık problemleri, deprem, sel gibi doğal afet, terör saldırılarının yanı sıra son 2 yıldır dünyayı etkisi altına alan ve tehdit etmeye devam eden Covid-19 Pandemisinin yayılımını engellemek, salgından ülkemizi ve vatandaşlarımızı korumak için sağlık çalışanlarımız en ön safta mücadele etmektedir. Bu mücadele de sağlık çalışanlarının varlığı ve fedakar çalışmaları hepimize güven vermekte ve varlığınız tüm topluma güç katmaktadır.
    
Sağlık camiamızın her bir ferdi, sorumluluk bilinci ile Koronavirüs salgınının  ilk gününden itibaren gece gündüz demeden görevlerini en iyi şekilde yerine getirmek için elinden gelenin en iyisini yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Bu anlamda ömürlerini hayat kurtarmaya vakfetmiş, gayesi insanı yaşatmak olan tüm sağlık çalışanlarımıza saygı ile şükranlarımı sunuyorum.
    
Ülkemizde modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilen 14 Martta sağlık hizmetinde çalışan tüm personellerin 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, üyesi olmaktan gurur duyduğum bu onurlu ve meşakkatli mesleğin mensuplarını bir kez daha saygı ile selamlar iken görevi başında hayatını kaybeden ve ebediyete intikal eden sağlık personellerini minnet ve rahmetle anıyorum.”
 

Leave A Reply

Your email address will not be published.