Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Sosyal medyayı salladı! Kısa sürede 3 milyon kişi izledi…

[ad_1]

Osmaniyeli genç ilahi sanatçısı, Radyo- TV programcısı, Muharrem Şanaral tarafından seslendirilen ibretlik video büyük ilgi gördü.

Radyo 80 programcısı, Sanatçı Muharrem Şanaral tarafından seslendirilerek sosyal medyaya yüklenen, Ertuğrul Abay’ın yaşadığı olayı anlatan ‘’Kimsenin Hakkını Yerde Bırakmaz Allah’’ isimli video iki haftada yaklaşık 3 milyon kişi tarafından izlendi.

Radyo 80 programcısı olan Şanaral, Umre vazifesini yerine getirmek üzere gittiği Mekke’den yaptığı açıklamada; videoya gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Bir yolunu bulup onu anlatmaya çalışıyorum diyen Şanaral, videoyu izleyen, tavsiye eden ve paylaşan herkese teşekkür ediyorum inşallah seslendirmiş olduğum bu ve benzeri videolardan herkes kendisine düşen hisseyi alır dedi.

İlahi sanatçısı Muharrem Şanaral, “Osmaniye’de 5 yıldır programlar yapan ve aynı zamanda ilahi ve ezgiler seslendirmek üzere konser ve söyleşilere giden bir kardeşinizim. Zaman zaman ibret dolu kısa anlatımlar yaparak sosyal medyaya yüklüyor çok güzel geri dönüşler alıyorum, son yüklediğim yaşanmış bir olayı anlatan videonun milyonlarca kişi tarafından izlenmesi beni çok mutlu etti dedi.

Ülke olarak zor bir süreçten geçiyoruz diyen Şanaral tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı kahramanlarımıza acil şifalar diliyorum. Kalbimiz her zaman Mehmetçiğimizle beraber dedi.

Sanatçı Muharrem Şanaral’ın geçen yıl yayınlanan ve altı eserden oluşan ‘’Gül Nebi’’(sav) albümü de yoğun ilgi görmüştü.

The post Sosyal medyayı salladı! Kısa sürede 3 milyon kişi izledi… appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.