Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Togg yollarda!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi avlusunda düzenlenen törenle, üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsu olan “Gemlik” renkli Togg makam aracı ve Emine Erdoğan’a ait 34 EE 2071 plakalı “Anadolu” renkli Togg, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı ve Togg Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki Togg Yönetim Kurulu üyeleri tarafından teslim edildi.​

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde İlk Togg T10X Teslimatı Programı’nda yaptığı konuşmasında, bugün milletin 60 yıllık hayalinin gerçeğe dönüşmesine hep birlikte şahitlik edildiğini belirterek, “Ülkemizin gururu, yerli ve millî markamız Togg’un ilk siparişini 2019 yılında biz vermiştik. Bugün de ilk akıllı cihazı biz teslim alıyoruz. Türkiye Yüzyılı’nın ilk meyvelerinden olan Togg’un tüm milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Togg, ülkemizin teknolojik gelişiminin, ekonomik kalkınmasının ve küresel itibarının sembolü olarak doğmuş, gelişmiş ve bugünkü seviyesine gelmiştir” açıklamasında bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnşallah bugünden itibaren Togg’u yollarda görmeye başlıyoruz” dedi.

Hisarcıklıoğlu, “Ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte hedeflerimize adım adım ilerliyoruz. Bizi izlemeye devam edin” dedi.
 

Comments are closed.