Osmaniye'nin Yeni Ekranı

TÜMSİAD’tan ‘Türkiye’nin Otomobili’ne tam destek


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, tanıtımı yapılan Türkiye’nin Otomobili’nin toplumda büyük heyecan oluşturduğunu ve yüksek kabul gördüğünü söyledi.

Ülkemizin 60 yıllık rüyasının gerçeğe dönüştüğünü belireten Özkardeş, Türkiye’nin Otomobili’ni küresel marka yapmak için herkese görev ve sorumluluk düştüğünü kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tanıtımını yaptığı ‘Türkiye’nin Otomobili’nin toplumun her kesimi tarafından çok beğenildiğini söyleyen Özkardeş, Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu’na teşekkür etti.

Türkiye’nin yeniliğe yolculuğunu durdurmaya hiç kimsenin gücünün yetmeyeceğini belirten Özkardeş, “Türkiye’nin Otomobili gösterdi ki, kendimize inandığımızda bize hiç bir şey engel olamaz. Neler yapabileceğimizi dost düşman herkese gösterdik. Biz yeter ki kendimize güvenelim. Allah’ın izniyle her işin üstesinden gelir, her şeyi de en güzel şekilde yaparız” dedi.

İş dünyası olarak Türkiye’nin otomobiline tam destek verdiklerini söyleyen TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş, milletimizin ortaya koyduğu ön talebin yerli otobomilin daha seri üretime geçmeden rekor kırdığını dile getirdi.

The post TÜMSİAD’tan ‘Türkiye’nin Otomobili’ne tam destek appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.