Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun, vatandaşları kan vermeye davet etti

[ad_1]

Türk Kızılayı’nın kış koşulları nedeniyle kan bağışının azaldığını belirterek başlattığı kan bağışı kampanyasına destek amacıyla, Vali Ömer Faruk Coşkun öncülüğünde, Türk Kızılayı Adana Kan Bağışı Merkezi tarafından Osmaniye Valilik Kompleksinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Vali Coşkun, kurulan kan bağışı standını ziyaret etti.

Türk Kızılay’ı Adana Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Ümit Tokgöz, Vali Coşkun’a Kızılay’a verdiği destek için teşekkür ederek “ Osmaniye Valimiz Ömer Faruk Coşkun himayelerinde gerçekleştirmiş olduğumuz kan bağışı kampanyası sayesinde birçok hayatın kurtulmasına, birçok hastanın şifa bulmasına vesile olacağız” dedi. Türk Kızılayı Adana Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Ümit Tokgöz, konuşmasının ardından Vali Coşkun’a teşekkür plaketi sundu.

Vali Coşkun, vatandaşları kan vermeye davet etti

Tüm vatandaşlarımızı kan bağışı yapmaya davet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, “Türk Kızılayı hem kan bağışı anlamında hem de yardım anlamında Türkiye’de bu çok önemli görevi icra ediyorlar. Bu vesile ile Türk Kızılayı teşkilatına ve burada emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımızı ve personellerimizi bu kan bağışına davet ediyorum” diye konuştu.

Vali Coşkun, kan bağışında bulunan kamu görevlileri ve vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek kan bağışında bulundukları için teşekkür etti.

The post Vali Coşkun, vatandaşları kan vermeye davet etti appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.