Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun ve Başkan Kara Salı Pazarını ziyaret etti


Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, incelemelerde bulunmak üzere Salı kapalı semt pazarını ziyaret etti.

Pazar alanına erken saatlerde gelen Başkan Kadir Kara, belediye tarafından kurulan dezenfektan istasyonunda vatandaşlarımızın sağlığı için ellerini dezenfekte etmelerinin sağlanması, ateş ölçümlerinin yapılması, maske dağıtımının aksamaması ve mutlak suretle sosyal mesafe kurallarına uyulması noktalarında denetimlerin sıklaştırılması talimatı verdi.

Pazar alanı girişinde Vali Coşkun’u karşılayan Başkan Kadir Kara, belediye tarafından Pazar alanlarında alınan tedbirler ve yürütülen çalışmalar ile geniş bilgi verdi.

Daha sonra Pazar esnaflarını ziyaret eden Vali Coşkun ve Başkan Kara, esnaflara hayırlı işler dilerken alışveriş için gelen vatandaşlara kolaylıklar dilediler.

Pazar alanı ziyaretine Vali Ömer Faruk Coşkun ve Belediye Başkanı Kadir Kara ile birlikte İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Belediye Başkan Yardımcıları ve Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Murat Yalçın da katıldı.

 

The post Vali Coşkun ve Başkan Kara Salı Pazarını ziyaret etti appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.