Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun, yılbaşı akşamı görev başındaki güvenlik güçlerini ziyaret etti


Vali Ömer Faruk Coşkun, Şehit Hayrettin Mennan Polis Merkezi Amirliği, Osmaniye-Gaziantep yolundaki Polis Kontrol Noktası ve Karacalar Orman Deposu yanındaki Jandarma Kontrol noktasını yılın son akşamında ziyaret ederek, görev başındaki güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutladı.

Şehit Hayrettin Mennan Polis Merkezi Amirliği’nde Osmaniye İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, Jandarma Kontrol noktasında ise Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul tarafından karşılanan Vali Coşkun, vatandaşlarımızın huzur içinde bir yılbaşı akşamı geçirmeleri için görevleri başında olan güvenlik güçlerimize teşekkür ederek, “Yılbaşı akşamında, halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamak için, mesai kavramı gözetmeksizin her daim görevlerinin başında olan güvenlik güçlerimizi ziyaret ediyoruz. Onların bu fedakârlığı sayesinde vatandaşlarımız evlerinde huzurlu bir yılbaşı akşamı geçiriyorlar. İlimizde bu huzuru sağlayan tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Polis kontrol noktasında durdurulan araçlardaki vatandaşlarımızın da yeni yılını kutlayan Vali Ömer Faruk Coşkun, yeni yılda sağlık, mutluluk ve huzur dileklerini iletti.

Yeni yılın umutlarımızın gerçekleştiği, kardeşliğimizin pekiştiği, ülkemiz ve milletimiz için yeni ufukların açıldığı hayırlı bir yıl olmasını temenni eden Vali Coşkun, güvenlik güçlerimize görevlerinde başarılar dileyerek ziyaretlerini sonlandırdı.

The post Vali Coşkun, yılbaşı akşamı görev başındaki güvenlik güçlerini ziyaret etti appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.