Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun’dan Adliye, Eğitim-Bir-Sen ve Türk Eğitim-Sen’e veda ziyareti


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına göre Kahramanmaraş Valiliği görevine atanan Vali Ömer Faruk Coşkun, veda ziyaretlerine devam ediyor. Pandemi nedeniyle kısa tutulan ziyaretlerde, Vali Coşkun, Eğitim Bir-Sen Osmaniye Şubesi, Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi ve Osmaniye Adliyesini ziyaret etti.

Vali Coşkun ilk ziyaretini Eğitim-Bir-Sen Osmaniye Şubesine daha sonra da Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi’ne gerçekleştirdi. Ziyaretler sırasında Eğitim-Bir-Sen Osmaniye Şube Başkanı Mahmut Kahraman ve Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şubesi Başkanı Ahmet Kandemir, tüm üyeleri adına Vali Ömer Faruk Coşkun’a görevinde başarılar dilediler.

Ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda, Osmaniye’de görev yaptığı sürede içerisinde, meslek örgütlerinin ve sivil toplum kuruluşlarının desteğini her zaman hissettiklerini ifade eden Vali Coşkun, “Görev yaptığımız sürede, her zaman önceliğimiz; vatandaş odaklı hizmet yapmak ve devletimizin şefkatini vatandaşlarımıza hissettirmek oldu. İnşallah bunda muvaffak olmuşuzdur.” diye konuştu. Osmaniye’nin ve Osmaniyelilerin gönlünde ayrı bir yeri olduğunu da belirten Vali Coşkun, “Sizlerle gönül bağımız var. Kahramanmaraş’ta kapımız gönlümüz sizlere açık olacaktır. Haklarınızı helal edin. ” dedi.

Vali Ömer Faruk Coşkun, son olarak Osmaniye Adliyesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne ve Adalet Komisyonu Başkanı Ferhat Karakuş Vali Coşkun’a yeni görevinde başarı dileklerini sundular.

Tüm kurumlarla uyum ve işbirliği içerisinde çalıştıklarını ifade eden Vali Coşkun, “Beraberce ilimize hizmet etmek için çalıştığımız tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Görev yerimiz değişti ama Osmaniye’mizin her zaman kalbimizde özel bir yeri olacaktır. ” dedi.

The post Vali Coşkun’dan Adliye, Eğitim-Bir-Sen ve Türk Eğitim-Sen’e veda ziyareti appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.