Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun’dan anneler günü ziyareti


Vali Ömer Faruk Coşkun, Anneler Günü dolayısıyla Şehidimiz Piyade Er İbrahim Kaçar’ın annesi Havva Kaçar ve 110 yaşındaki Feride Gövce anneyi evlerinde ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı.

Vali Coşkun’un pandemi şartlarından dolayı çok kısa olarak gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

İlk ziyaretini Şehidimiz Piyade Er İbrahim Kaçar’ın annesi Havva Kaçar’a gerçekleştiren Vali Coşkun, “Şehitlerimizin aileleri bizlere emanettir. Bu nedenle bu özel günde, şehidimizin kıymetli annesini ziyaret ediyoruz. Şehidimizin annesinin nezdinde vatan uğruna canlarını vermiş tüm şehitlerimizin annelerinin, Anneler Gününü kutluyor, hepsinin ellerinden öpüyorum. Bu vesile ile Aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekânları cennet olsun.” diye konuştu.

Daha sonra 110 yaşındaki Feride Gövce anneyi evinde ziyaret eden Vali Coşkun, “Kıymetli büyüğümüzü bu Anneler Günü’nde ziyaret ediyoruz. Kendisinin Anneler Günü’nü kutluyor, evlatları ile sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür geçirmesini temenni ediyorum. Bu vesile ile evlatlarının saadeti ve geleceği için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, karşılıksız sevginin, cömertliğin yegane kaynağı tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, mutlu bir hayat diliyorum.”dedi.

Vali Coşkun, ziyaretleri sırasında annelerimize çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Şehidimizin annesi Havva Kaçar ve Feride Gövce anne, anneler gününde kendilerini yalnız bırakmayan Vali Ömer Faruk Coşkun nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını belirttiler.

The post Vali Coşkun’dan anneler günü ziyareti appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.