Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun’dan şehit ailelerine bayram ziyareti

[ad_1]

Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, Şehidimiz Jandarma Binbaşı Adil Karagöz ve Şehidimiz Polis Memuru Bayram Bozdoğan’ın ailelerini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

Pandemi şartlarından dolayı çok kısa süren ziyaretlerde, Şehitlerimizin aileleri ile bir süre görüşen Vali Coşkun, Şehitlerimizin ailelerinin kıymetli bir emanet olduğunu belirterek, “Şehitlerimizin aileleri hepimizin kalbinde müstesna bir yere sahiptir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman onların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”diye konuştu. Şehitlerimizin ailelerinin Ramazan Bayramını kutlayan Vali Ömer Faruk Coşkun, “Şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimiz ile ailelerinin mübarek Ramazan Bayramlarını kutluyor, hep birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara kavuşmayı diliyorum.”dedi.

Şehitlerimizin aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri için Vali Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun Hanımefendi’ye teşekkür ettiler.

The post Vali Coşkun’dan şehit ailelerine bayram ziyareti appeared first on Radyo 80.

[ad_2]

Leave A Reply

Your email address will not be published.