Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun’dan şehitlerimizin ailelerine ziyaret


Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi, Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Somay, Şehidimiz Jandarma Uzman Çavuş Serkan Has ve Şehidimiz Jandarma Er Cengiz Çetinbilek’in ailelerini evlerinde ziyaret ettiler. Ziyarette Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

Ziyaretleri sırasında Şehitlerimizin aileleri  ile bir süre görüşen Vali Coşkun, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş Şehitlerimizin kıymetli aileleri, bizlere onlardan bir emanettir. Şehitlerimizin ailelerinin her daim yanında olmak; bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek bizlerin vefa borcudur. Devletimiz ve milletimiz, bu kıymetli emanete her zaman sahip çıkmıştır ve bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Şehitlerimizin aileleri, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Vali Coşkun ve protokol mensuplarına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler.

Vali Coşkun’dan şehitlerimizin ailelerine ziyaret

The post Vali Coşkun’dan şehitlerimizin ailelerine ziyaret appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.