Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun’dan veda mesajı: Osmaniye’ye gönlümüzü verdik


Kahramanmaraş Valisi olarak atana yapılan Vali Ömer Faruk Coşkun, veda mesajı yayımladı.

Vali Coşkun mesajında, üç yıldır onurla görev yaptığı Osmaniye’ye veda ettiğini belirtti.

Osmaniye’ye gönlünü verdiğini ifade eden Coşkun, şunları kaydeti:

“Doğal güzelliğinin yanında aynı zamanda yiğitler ve şehitler diyarı olan ve hizmetinde bulunmaktan her zaman onur duyduğum bu şehirden ayrılmak elbette kolay olmayacak. Bu şehre gönlümüzü verdik. Sizlerle sevindik ve sizlerle üzüldük. Acılarınız acımız, sevinçleriniz sevincimiz, mutluluklarınız mutluluğumuz oldu.

Görev süremiz boyunca Osmaniye’mizin ve siz değerli hemşehrilerimin çok daha müreffeh ve huzurlu bir ortama sahip olması için yoğun bir gayret içerisinde olduk. Çalışmalarımızı vatandaş odaklı, sevgi ve saygı çerçevesinde yürütme prensibi ile hareket ettik.

Devlet, insan için var. ‘İnsanı yaşat ki devlet yaşasın’ düsturunu benimsedik. Geldiğim günden beri çalışma arkadaşlarıma düşüncesi, fikri, zikri, pozisyonu ne olursa olsun insan olduğu için vatandaşa hizmet etmede hep beraber olmayı aşılamaya çalıştım. Hizmetin ekip işi olduğu düşüncesini benimsedik. Sadece vali olarak ben değil, kamu, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör arasında yapılan işbirlikleri ile Osmaniye’yi her konuda daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeye gayret gösterdik.

Gönül isterdi ki sizlerle ayrı ayrı vedalaşabilelim ama içerisinde bulunduğumuz pandemi dönemi bizi bundan mahrum ediyor. Bu sebepten dolayı anlayışınıza sığınıyorum. Ancak, sizlerle olan gönül bağımızın ve muhabbetimizin tezahürü olarak, belki de hemen yanı başında olmamızı teminen takdir buyurulan Kahramanmaraş Valiliği görevim boyunca, siz değerli hemşehrilerimize her zaman kapımızın sonuna kadar açık olacağının bilinmesini isterim.

Bu vesile ile yiğitler ve şehitler diyarı Osmaniye’mize vali olarak hizmet etme imkânını veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve İçişleri Bakanımız olmak üzere, Bakanlarımıza ve tüm devlet büyüklerimize şükranlarımı sunuyor, bu onurla sizleri en kalbi muhabbetlerimle selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum”

The post Vali Coşkun’dan veda mesajı: Osmaniye’ye gönlümüzü verdik appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.