Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Coşkun’dan yeni yılın ilk bebeğine ve hastalara ziyaret


Vali Ömer Faruk Coşkun, yeni yılın ilk saatlerinde Osmaniye Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Beraberinde Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ile birlikte hastane ziyaretini gerçekleştiren Vali Coşkun, ilk olarak İl Sağlık Müdürü Dr. Hasan Öznavruz ve Hastane Başhekimi Op. Dr. Tamer Gülsur’dan bilgi aldı.

Hastane ziyareti sırasında, yeni yılın ilk saatinde Nurgül-Fikret Kıldacı çiftinin üçüncü çocuğu olarak dünyaya gelen İkra bebeği de ziyaret eden Vali Ömer Faruk Coşkun, İkra bebek ve ailesine sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diledi. Minik bebeğin ailesine çeşitli hediyeler veren Vali Coşkun Doğum servisindeki diğer hastalara da geçmiş olsun dileklerini ileterek hediyeler verdi.

Daha sonra Hastanenin acil servisini ziyaret ederek hastalara geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Coşkun, “Yeni yılın ilk saatlerinde Hastanemizde tedavi gören hastalarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ve ilimizde dünyaya gelen yeni yılın ilk bebeğine sağlık dilemek için ziyaretimizi gerçekleştirdik. Tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum. Dünyaya gelen tüm bebeklere sağlıklı ve mutlu bir gelecek temenni ediyorum” diye konuştu. Hastanede görevli personelin de yeni yıllarını kutlayan Vali Coşkun, ziyaretinin ardından Osmaniye Devlet Hastanesinden ayrıldı.

Son olarak, İl Ambulans Servisi Başhekimliği Komuta Kontrol Merkezi’ni de ziyaret eden Vali Coşkun, personelin yeni yılını kutlayarak, vatandaşlarımızın 24 saat hizmetinde olan ve görevlerini özveri ile yerine getiren personele görevlerinde kolaylıklar diledi.

The post Vali Coşkun’dan yeni yılın ilk bebeğine ve hastalara ziyaret appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.