Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Karatepe-Aslantaş Açıkhava Müzesini Gezdiler


Gaziantep Valisi Davut Gül ile Aile ve Sosyal Politikalar eski Bakanı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Osmaniye ziyaretlerinin devamında, Vali Yılmaz eşliğinde Karatepe-Aslantaş Açık Hava Müzesini ziyaret ettiler. Ziyarette İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural da yer aldı.

Müzeyi gezen Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e Osmaniye Kültür ve Turizm İl Müdürü Burhan Torun tarafından müze hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

Konukları ile birlikte Osmaniye’nin en önemli tarihi varlıklarından biri olan Karatepe-Aslantaş Açık Hava Müzesini ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu belirten Vali Yılmaz, Osmaniye’nin doğal güzelliğinin yanı sıra tarihi ve kültürel varlıklar bakımından da zengin olduğunu vurgulayarak, tüm tarih severleri Osmaniye’deki güzellikleri görmeye davet etti.

The post Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Gaziantep Valisi Davut Gül ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Karatepe-Aslantaş Açıkhava Müzesini Gezdiler appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.