Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Erdinç Yılmaz: Her zaman onların yanında olacağız


Türkiye Harp Malulü, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi Başkanı Durmuş Öksüz ile Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Dernek Başkanı Durmuş Öksüz, tüm üyeleri adına, Vali Yılmaz’a “ilimize hoş geldiniz” diyerek, görevinde başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretin devamında şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz ile yakından ilgilenerek, sohbet etti. Şehitlerimizin ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanlarında olacaklarını ifade eden Vali Yılmaz, “Aziz Şehitlerimizin aileleri bizlere kıymetli bir emanettir. Her zaman onların yanında olacağız. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine ve gazilerimize daima açıktır. Şehitlerimize ve vefat etmiş gazilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, hayatta olan gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. ”dedi.

Ziyaret sonunda Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretleri için Başkan Durmuş Öksüz ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri şehitlerimizin yakınları ve gazilerimize teşekkür etti.

The post Vali Erdinç Yılmaz: Her zaman onların yanında olacağız appeared first on Radyo 80.

Leave A Reply

Your email address will not be published.