Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Yılmaz, muhtarların talep ve sorunlarını dinledi

Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda Vali Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Kadir Kara, Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, ilgili kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, 36 mahalle ve 4 belde muhtarı katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan toplantıda konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, toplantının mahalle muhtarlarımızın karşılaştıkları sorunlar ve talepleri dinlemek, çözümleri konusunda istişarede bulunmak amacıyla düzenlendiğini ifade ederek, katılımlarından dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.

Vali Yılmaz’ın konuşmasının ardından, muhtarlar sorun ve taleplerini dile getirdiler.

Muhtarları tek tek dinleyen Vali Yılmaz, iletilen talep ve sorunların değerlendirileceğini ifade ederek, acil olarak çözülmesi gereken sorunların en hızlı şekilde çözmeye çalışılacağını, diğer konuların da planlamaya alınarak, imkânlar ölçüsünde, çözümü için gayret gösterileceğini söyledi. Sözlerinin devamında, pandemi sürecine de değinen Vali Yılmaz, Omicron varyantının çok hızlı bir şekilde yayıldığını ifade ederek, bu süreçte çok daha dikkatli olunması gerektiğini söyledi. Tedbirlere hassasiyetle uyulmaya devam edilmesinin ve aşı olunmasının gerekliliği vurgulayan Vali Yılmaz, hep beraber mücadele etmemiz gerektiğini kaydetti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.