Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Yılmaz, Şehit Ali Gökçe’nin ailesini ziyaret etti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Kars‘ın Kağızman ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen mayının patlaması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Gökçe’nin Annesi Fatma Gökçe ve Babası Mehmet Gökçe’yi Düziçi’nin Ellek Beldesindeki evlerinde ziyaret etti.

Ziyarette Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak, Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir de yer aldı. Ziyaret sırasında Şehidimiz için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.

banner25

Ziyaret sırasında Şehidimizin Anne ve Babasının hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Şehidimize Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.

Şehidimizin Anne ve Babası, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ve protokol mensuplarına ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Comments are closed.