Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Vali Yılmaz, Türkiye Şampiyonu takımı kabul etti

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı,  Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen ve geleneksel hale gelen, 2022 Yılı yurt geneli Yetişkin Gençler Huzur Bocce Ligi 2022 finallerinde, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Şampiyonu olan Osmaniye Özden Huzurevi Bocce Takımı sporcuları Vali Dr. Erdinç Yılmaz’ı ziyaret etti.

Ziyarette Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun, Özden Huzurevi Müdür Vekili Yasemin Şentürk, Özden Huzurevi Bocce Takımı Antrenörü Davut Oğuzhan da yer aldı.

Takım kaptanı Yakup Çakır ziyaret sırasında Vali Yılmaz’a verdiği bilgilerde 108 takımın katıldığı 2022 yılı Yetişkin Gençler Huzur Bocce Şampiyonasında, önce grup maçlarını birinci olarak bitirdiklerini ve daha sonra 24 Finalist Takımın katıldığı Antalya’da düzenlenen Yetişkin Gençler Huzur Bocce Ligi Şampiyonasında da iyi bir mücadele verdiklerini ve Muğla Fethiye Belediyesi Huzurevi takımını 12-11 mağlup eden ederek birincilik elde ettiklerini söyledi.

Takım antrenörü Davut Oğuzhan ve Bocce Takımı oyuncuları Yakup Çakır, Veli Karabacak, Mehmet Bozkuş ve Ali Doğan Caymazoğlu ile bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Özden Huzurevi Bocce Takımı sporcularını, ilimize kazandırdıkları bu güzel şampiyonluk için tebrik ederek, “Bocce Takımımızı yürekten kutluyorum. Türkiye şampiyonu oldular, bizi gururlandırdılar.” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.