Osmaniye'nin Yeni Ekranı

Yaşar Usta, Vali Yılmaz’a Bici Bici ikram etti

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Hulusi Akkuş, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Guddusi Arık, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Aykut Bulut da yer aldı.

Esnaflarımızın hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, vatandaşlarımıza hayırlı, bereketli işler diledi.  Ziyaretleri sırasında karşılaştığı çocuklarla da özel olarak ilgilenen Vali Yılmaz, çocuklarla sohbet ederek, oyuncak hediye etti. Bici Bici ustası Yaşar Usta’nın ricasını kırmayarak yöresel bir tatlı olan bici bici ikramını kabul eden Vali Yılmaz, Yaşar Usta ile bir süre sohbet etti.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, ziyaretinin ardından yaptığı açıklamada, “Esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın hatırlarını soruyoruz, bize iletmek istedikleri bir sorun ya da talepleri varsa dinliyoruz. Esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz. Her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.”dedi.

Esnaf ve vatandaşlarımız, Vali Yılmaz’a her zaman vatandaşların arasında olduğu, kendilerini ziyaret ederek hatırlarını sorduğu için teşekkür ettiler.
 

Comments are closed.